Čoraz viac ľudí dnes chápe obrovskú pridanú hodnotu vodných filtrov. Čo to vlastne je? Načo to slúži? Oplatí sa mi to? Toto sú otázky na ktoré si odpovieme.

Vodný filter je prístroj, ktorý v závislosti od technológie odstraňuje z vody látky, ktoré by sa vo vode nemali nachádzať.

Tie najlepšie vodné filtre určené pre domácnosti dokážu overene odstraňovať z vody napríklad i ťažké kovy, hormóny, stopy po hnojivách, antibiotiká, karcinogénne chlórové zlúčeniny a iné veľmi nebezpečné baktérie a látky, ktoré sa štandardne môžu vo vode z vodovu nachádzať a pritom zanechajú pre zdravie dôležité minerály.
Filtre sa dajú kúpiť v tých najprimitívnejších formách od pár desiatok eur no často krát práve tie najlepšie prístroje sa z dlhodobej perspektívy pár rokov oplatia oveľa viac. Typov vodných filtrov je obrovské množstvo a ten najlepší pre Vás bude v závislosti od toho, čo od neho očakávate. Vďaka vodným filtrom môžete mať bezpečnú, zdravú a naozaj kvalitnú pitnú vodu v pohodlí domova.

Premýšlali ste nad vodným filtrom? Nechajte si poradiť na info@beyourbest.sk

Milan Holecka
osobný tréner, akreditovaný výživový poradca, masér a lifestyle consultant
Milan sa venuje profesionálnej činnosti v obore už viac ako 8 rokov a zameriava sa na komplexné riešenie potrieb človeka po fyzickej, psychickej a výživovej stránke.