Chceš sa dostať do formy, ale nevieš ako na to?

Tu získaš všetko čo potrebuješ vedieť pre svoju zmenu a v novom roku 2022 konečne dosiahneš svoju vytúženú formu. Koniec dietám, ktoré nemajú žiadny účinok. Začni zdravo žiť. Pod dohľadom trénera, ktorý ti rád odpovie na všetky otázky získaš všetky informácie na to, aby sa naštartovala tvoja cesta k vysnívanej postave.

V tomto balíku získaš:

Koučing trénera na mesiac

Vstupný rozhovor k životospráve

Konzultácia, nastavenie životosprávy

Pravidelná konzultácia 2x do týždňa s meraním

Úvodné zasvätenie do protokolu

E-BOOK so stravovacím plánom

Prístup do VIP skupiny s tréningovými videami, receptami a kamošmi čo chudnú tiež

Skúsený tréner Milan ti vysvetlí všetko, čo na začiatok potrebuješ vedieť. Konečne môžeš začať svoju zmenu bez trápenia sa zháňaním rôznych internetových informácii a diét, ktoré nie sú efektívne, alebo možno nie sú práve pre teba. Ušetri si čas a hodiny pátrania po zdravej životospráve a začni svoju zmenu efektívne. Správne nastavená životospráva, skvelé recepty od spolubojovníkov a  neobmedzený prístup k tréningom, ktoré si môžeš pustiť kedykoľvek budeš mať chuť. Celý mesiac budeš mať trénera k dispozícii, aby ti odpovedal na všetky tvoje otázky. Pomôže ti s motiváciou, aby sa tvoje novoročné predsavzatie naozaj splnilo.

Využiť to môžeš po celý rok 2022

Teraz za skvelú cenu len 149€

Ak ťa ponuka oslovila a máš ďalšie otázky, zavolaj priamo trénerovi a dohodni sa čísle 0902 125 659 alebo pošli mail na: milan.holecka@gmail.com

POZRI SI NAŠE ĎALŠIE SKVELÉ PONUKY!!!

Individuálne tréningy pre mládež YOUNG BE

PERNAMENTKY na BEST MASÁŽE

PREMENA s BE YOUR BEST len za 299€

Dúfame, že ťa ponuka oslovila, ak nie, pozri si náš FB, alebo si prečítaj naše články…

Milan Holecka
osobný tréner, akreditovaný výživový poradca, masér a lifestyle consultant
Milan sa venuje profesionálnej činnosti v obore už viac ako 8 rokov a zameriava sa na komplexné riešenie potrieb človeka po fyzickej, psychickej a výživovej stránke.